SKLEP ON-LINE
JAK TO DZIAŁA
OPINIE O NAS
FAQ
O FIRMIE

Savinga s.c.
ul. Rzemieślnicza 1/703
30-363 Kraków

  +48 669 144 400
  biuro@energooszczednosc.com.pl

O firmie

Początki i osiągnięcia

Firma "Energooszczędność" powstała w 2007 roku. Od samego początku zajmowaliśmy się sprzedażą urządzeń pozwalających zmniejszyć zużycie wody - wodooszczędnych aeratorów oraz słuchawek prysznicowych.

Od rozpoczęcia działalności udało nam się obniżyć rachunki za wodę w 15.000 gospodarstwach domowych oraz w ponad 1.000 firmach.

Aktualnie jesteśmy firmą, która na tle konkurencji posiada największy asortyment produktów oszczędzających wodę. Staramy się przy tym sukcesywnie poszerzać naszą ofertę, aby spełnić Państwa oczekiwania.

Misja firmy

Postawiliśmy sobie za zadanie osiągnięcie pełnej satysfakcji naszych klientów. Zwracamy szczególną uwagę na indywidualne podejście do każdego odbiorcy naszych usług oraz na profesjonalną obsługę. Pragniemy przekazywać Państwu wiedzę i najwyższej jakości produkty, które będą niezawodnie służyć przez lata.

Motto i wartości

Naszym celem jest działać tak, by "Energooszczędność" była uznawana za najlepszą, renomowaną firmę, docenianą przez rynek za poziom obsługi.

Naszymi wartościami są:

  • Profesjonalizm
  • Niezawodność
  • Indywidualne podejście do klienta
  • Uczciwość i rzetelność
  • Zaangażowanie i wiedza

Profesjonalizm i odpowiedzialność

Wartości z jakimi się utożsamiamy, zobowiązują nas do podawania naszym klientom jedynie rzetelnych i kompletnych informacji. Poprzez takie podejście, wyróżniające nas wśród innych firm, pragniemy przekazać Państwu informacje niezbędne do podjęcia właściwej decyzji.
Prawa autorskie © 2015 Savinga s.c. Wszystkie prawa zastrzeżone.


Naszą dokumentację podatkową prowadzi Biuro Rachunkowe EuroBilans - Tychy