SKLEP ON-LINE
JAK TO DZIAŁA
OPINIE O NAS
FAQ
O FIRMIE

Savinga s.c.
ul. Rzemieślnicza 1/703
30-363 Kraków

  +48 669 144 400
  biuro@energooszczednosc.com.pl

Najczęściej zadawane pytania

Czy rzeczywiście można osiągnąć oszczędności 30-60%?

Tak, jest to możliwie co potwierdzają nasi klienci w wystawianych komentarzach. Największe oszczędności udaje się osiągnąć montując urządzenia wodooszczędne w bateriach umywalkowych i kuchennych, gdzie obecnie woda nie jest napowietrzana przez aerator. Przy nowszych bateriach oszczędności będą bliższe 30%, ale jest to nadal bardzo dużo zaoszczędzonych pieniędzy biorąc pod uwagę, że rachunki płacimy co miesiąc. Oszczędności powstają na rachunkach za zimną wodę, jej podgrzanie (np. gaz) oraz odprowadzenie ścieków.

Posiadam dobrą baterię, czy też mogę oszczędzać?

Tak, nawet producenci drogich baterii nie montują w nich bardziej oszczędnych aeratorów od tych, które my sprzedajemy. W dobrych, drogich bateriach przepływ wody wynosi ok. 7-8 l/min podczas gdy oferowane przez nas urządzenia gwarantują maksymalny przepływ na poziomie 4-5 l/min w baterii kuchennej, 2-3 l/min w baterii umywalkowej oraz ok. 6 l/min pod prysznicem.

Czym różni się regulator prysznicowy od słuchawki?

Regulator prysznicowy generuje oszczędności poprzez ograniczenie przepływu wody. Jest rozwiązaniem tańszym od słuchawek, ale również skutecznym. Słuchawki prysznicowe, które sprzedajemy, wykorzystują efekt dyszy i dzięki temu mają silny, komfortowy strumień wody nawet przy niskim jej przepływie.

Gdzie montuje się regulator prysznicowy?

Regulator prysznicowy montuje się pomiędzy baterią prysznicową i wężem prysznicowym. Można zamontować go pomiędzy wężem prysznicowym i słuchawką prysznicową, ale tylko po wyjęciu z regulatora plastikowego wkładu i odwróceniu go do góry nogami.
Prawa autorskie © 2015 Savinga s.c. Wszystkie prawa zastrzeżone.


Naszą dokumentację podatkową prowadzi Biuro Rachunkowe EuroBilans - Tychy